fototapety


Nowość fototapety  samoprzylepne można sklejać i doklejać do 100 razy
czysto bez użycia  klejów rewelacyjny drukUV  nasze najlepsze usługi dla Ciebie!

zapraszamy do naszego biura

Studio Artviva Design oferuje wysokiej jakości wydruk fototapet na bazie płótna  , a także błyszczącym, folie samoprzylepne,grafiki na bazie  płótna.Przygotowując dla Ciebie fototapetę ,korzystamy z profesjonalnego plotera Roland.Używamy tylko oryginalnych mediów, nie korzystamy z zamienników.

Przekłada się to na najwyższą jakość i trwałość naszych produktów. Są one odporne na promieniowanie UV, a całkowicie zmywalna powłoka pozwana na bezpieczne czyszczenie fototapety.Szczególnie polecamy do biur,urzędów,kawiarni,fitness clubów,kawiarni,restauracji oraz mieszkań małych i dużych.

Nie masz zdjęć? Zakupimy każde zdjęcie na dostępnych portalach.Szczególną uwagę polecamy renowacje szaf „komandor” i nie tylko.

To tylko kilka przykładowych fotografii.Bardzo chętnie stworzymy wizualizacje wnętrz.Wyślij nam tylko fotografie Twojego pokoju,biura lub kawiarni i
resztę zostaw nam.

Studio Artviva Design oferuje wysokiej jakości wydruk fototapet, na materiale lateksowym laminowanym na gorąco pcv.

#tapety #fototapeccocis-barty

1130_web

na bazie powlekanego papieru lub płótna.Przygotowując dla Ciebie  fototapetę korzystamy z profesjonalnego plotera Roland  Używamy tylko oryginalnych  mediów, nie korzystamy z zamienników.fototapeta6http://artvivadesigne.pl/wp-content/uploads/2012/04/konin_web2.jpg fototapeta7 nastka (2) nastka w mleku kopia fototapetaModern interior. 3D render. Living-room. Exclusive design.  fototapeta3 fototapeta5dziecieca130x515

#tapety #fototapety

#tapety #fototapety

#tapety #fototapety#tapety #fototapety

Dodaj komentarz